apps

Додатки, які допоможуть покращити граматичні навички з англійської мови

У світі автокорекцій та текстових абревіатур небагато хто з нас в змозі пригадати елементарні граматичні правила, а тим більше правила правопису, не те що іноземної, а й рідної мови, адже комп’ютерні програми допомагають нам у цьому та підказують, де слід виправити помилку.

Однак, ті, кому «пощастило» зіштовхнутися з не зовсім коректною автокорекцією, знають, що не можна на 100% довіряти цій функції.

Мова – витончений інструмент, засіб мислення та спілкування. До того ж вміння грамотно висловлюватись є одним з найважливіших критеріїв роботодавців. Адже саме звіти, електронне листування вимагають ґрунтовних знань правопису та граматики. Фірми наймають працівників з відмінними письмовими навичками, які зможуть зарекомендувати компанію, як серед вітчизняних так і закордонних клієнтів з найкращого боку.

Та погодьтесь, думка про купу книг з граматики та правопису, які потрібно освоїти, аж ніяк не захоплює. На щастя, в наш час є прекрасна можливість використовувати телефон для освоєння будь-якого матеріалу, достатньо просто скачати відповідний додаток.

З цими трьома додатками ви зможете практикувати граматику англійської мови будь-де і будь-коли.

 Додаток 1: Practice English Grammar

Операційні системи: iOS та Android
Вартість: безкоштовно

Цей додаток є кандидатом на Кращий освітній додаток року. Завдяки вдалому поєднанню дидактичних карток, питань, ігор та статей Practice English Grammar поліпшить ваше письмо за допомогою ряду тематичних розділів граматики, починаючи з елементарних часів та завершуючи пасивним станом.

Основний принцип дії: запам’ятовуйте граматичні правила з карток та відразу перевіряйте свої знання у вікторині.

 Додаток 2: Grammar Up

Операційні системи: iOS та Android
Вартість: безкоштовна базова версія, платна повна версія

Основною темою додатку Grammar Up є ділова англійська, що не можна не вважати величезною перевагою. Більше того додаток складає графіки, які допоможуть вам визначити ваші сильні і слабкі граматичні сторони, щоб зрозуміти, яким темам слід приділити більше уваги.

Інші інноваційні функції Grammar Up включають таймер для користувачів, які хочуть практикувати граматику на час. Також програма надає негайне пояснення ваших помилок, щоб допомогти вам вчитися швидко і ефективно.

Додаток 3: Busuu

Операційні системи: iOS та Android
Вартість: безкоштовна базова версія, платна повна версія

Додаток Busuu – це щось на зразок соціальної мережі для вивчення мов. Уроки Busuu засновані на загальноєвропейській рекомендації з мовної освіти, тому якість читання, письма, говоріння та безпосередньо самих уроків гарантована. Уроки варіюються від початкового до найвищого рівня. Busuu пропонує більше ніж 150 тем з більш ніж 3000 слів і фраз. У безкоштовній версії, однак, пропонується тільки 20 тем.

Отже, друзі, обирайте додаток, завантажуйте в свій смартфон та будьте на зв’язку з англійською завжди. А також діліться своїми спостереженнями, думками та коментарями з нами!