books-broadway-english-school

Вивчаємо лексику разом з книгами

Вивчаючи англійську мову, ми маємо безліч ресурсів, які допомагають нам шліфувати та розвивати  наші знання. Погодьтеся, що одним з найважливіших аспектів у вивченні англійської мови є лексика, тобто наш словниковий запас, без якого абсолютно неможливо обійтися. Саме нижчезазначені книги є  джерелом, з якого можна почерпнути нові слова та вирази, тому що вони спрямовані на вивчення лексики творчим, незвичайним шляхом.

1. Словник  ‘McGraw-Hill Essential ESL Dictionary’

Найперше, що вам знадобиться під час вивчення іноземної мови – це хороший словник, адже досить часто ми натикаємося на слова, переклад яких нам невідомий. Перевага цього словника в тому, що він створений спеціально для тих, хто вивчає англійську. Тобто цей словник розроблений таким чином, що досить легко зрозуміти саме значення слова. Книга також містить цілий ряд додаткових ресурсів, які додаються до словника: розділи, які охоплюють правила граматики та розмовної англійської, розділ із словами та зображеннями до них.

2. Серія книг ‘English Vocabulary in Use’

Серія книг-бестселерів Cambridge University Press, яка допомагає студентам усіх рівнів поліпшити свій словниковий запас і працювати в напрямку освоєння англійської мови. Одна з приємних особливостей цієї серії полягає в тому, що студенти можуть вибрати вивчення лексики американської англійської чи британської англійської, яка відмінно підходить для людей, які готуються до TOEFL чи IELTS.

Ще одна річ, яка не може не радувати, це те що книги пристосовані для студентів з різними рівнями англійської. Серія включає в себе:

‘English Vocabulary in Use’ містить 1200 найважливіших англійських слів і ідеально підходить для початківців. Інша частина серії книг представляє тисячі слів, які ще більше поповнять ваш словниковий запас.

3. Словник ‘Oxford Picture Dictionary’

Якщо у вас візуальна пам’ять краще розвинена, то цей словник безумовно для вас, адже він має безліч гарних зображень та ілюстрацій, які допоможуть у вивченні лексики. Словник ‘Oxford Picture Dictionary’ ідеально підходить для запам’ятовування слів, а також включає в себе багато тематичних розділів, питань та історій, які допоможуть побачити слова в контексті. Існують і двомовні версії словника, так що ви зможете знайти той, який використовуватиме англійську мову і вашу рідну.

4. Книга ‘504 Absolutely Essential Words’

Ця книга чудово підходить для людей, які хочуть побудувати міцний словниковий фундамент, перш ніж перейти до вивчення складнішого матеріалу. Прочитавши назву стає зрозуміло, що вона охоплює понад 500 найважливіших і часто використовуваних англійських слів. Книгу доповнюють додаткові матеріали, які значно полегшують засвоєння лексики. Також ‘504 Absolutely Essential Words’ включає приклади простих речень, короткі уривки для читання і вправи, які допоможуть вам навчитися розуміти слова в контексті.

5. Серія книг ‘NTC Vocabulary Builders’

Ще одна проста у використанні книга, яка призначена для студентів з просунутим рівнем англійської. Серія книг ідеально підходить для студентів, які вивчають ділову англійську та потребують неабияких знань для спілкування на роботі.

6. Книга ‘Word Power Made Easy’

Хочете дізнатися як цікаво та легко вивчити 1000 найчастіше використовуваних слів в англійській мові? Тоді книга ‘Word Power Made Easy’ підходить вам! Вона має різні ігри та вправи, які будуть допомагати вам вчити лексику, розважаючись. Слова подані  з рядом пояснень та прикладами, як вони вживаються в контексті, так що ви зможете отримати краще уявлення про те, як правильно використовувати ці слова в розмові та на письмі. Крім того, ця книга наповнена цінними порадами про те, як можна пришвидшити процес навчання  та запам’ятовувати більше слів за менший час!