magazines-for-learning-english

Читаємо журнали англійської та змінюємо підхід до вивчення мови

Навіть якщо ви просто читаєте журнал англійською, ви безперечно знайомитесь та вивчаєте нові слова, висловлювання та структури речень. Щоб покращити свої навички, спробуйте не просто читати, а й застосовувати наступні прийоми:

  • Описуйте зображення. Більшість журналів містять багато фото, тож оберіть декілька фото та опишіть, що ви бачите на них.
  • Висловлюйте думки. На фото зображені люди? Уявіть, про що вони думають чи хочуть сказати.
  • Підводьте підсумки. Ви зможете перевірити наскільки добре зрозуміли статтю, якщо спробуєте передати її зміст у декількох реченнях.
  • Обговорюйте статті. Якщо ви прочитали про подію, яка нещодавно сталась, чи просто дізнались щось цікаве, поділіться цією інформацією з іншими, обговоріть та подискутуйте – це покращить ваші розмовні навички.

 

А ось декілька журналів, які допоможуть вам по практикувати вищезгадані прийоми:

 

1. Fast Company

Для тих, хто цікавиться: бізнесом та світовими  компаніями.

Вміст: Fast Company — досить доступний для читання журнал, в якому ви знайдете величезну кількість корисної інформації. Містить історії про успішних людей, безліч інтерв’ю та новини про компанії по всьому світу.

 

2. Time

Для тих, хто цікавиться: останніми новинами та подіями в світі.

Вміст: Time — один з найвідоміших журналів, який дасть вам змогу краще зрозуміти світ та все, що у ньому відбувається. Журнал містить статті на складні та серйозні теми, що супроводжуються різноманітними фото, а також свіжі новини.

 

3. Vogue

Для тих, хто цікавиться: модою та стилем.

Вміст: Якщо ви захоплюєтеся модою, завжди намагаєтесь стильно та гарно виглядати, то цей журнал саме для вас! Журнал повністю присвячений останнім тенденціям моди і статті у ньому насичені відповідною лексикою, тож ви точно поповните свій словниковий запас не одним десятком нових слів.

 

4. Sunset

Для тих, хто цікавиться: подорожами.

Вміст: відправтесь в подорож, на залишаючи свого крісла. Sunset – журнал, наповнений неймовірними зображеннями та описом різних куточків світу. Ви зможете насолодитися не лише розповідями про чудові місця,а й отримати декілька порад щодо того, де краще зупинитися, що слід відвідати та які страви спробувати в тому чи іншому місці.

 

5. Photography for Beginners

Для тих, хто цікавиться: фотозйомкою.

Вміст: цей журнал тішить око яскравими, кольоровими зображеннями. Він містить безліч корисних порад, як зробити красиві фотографії, котрі написані мовою легкою, доступною для розуміння. Тож, прочитавши цей журнал, ви зможете здивувати своїх друзів не лише вдосконаленим знанням англійської, але й новими навичками фотографування!

 

6. People

Для тих, хто цікавиться: зірками шоу-бізнесу.

Вміст: Які останні новини шоу-бізнесу? Що нового в Голівуді? В журналі People є абсолютно все, що вас цікавить. Ви зможете дізнатись більше про відомих людей, прочитати про цікаві факти з їх життя та багато іншого.