secret-of-mobile-apps

Перевірені програми для поліпшення словникового запасу на мобільні пристрої

 

Володіння величезним словниковим запасом, безумовно, корисна річ. Адже це може справити враження на потенційного роботодавця або значно допомогти вам у роботі. А якщо ви студент, то багатий словниковий запас додасть декілька додаткових балів до вашого есе.

Вивчаючи мову, ми поступово накопичуємо тисячі і тисячі слів, але якщо ми припиняємо їх вживати під час спілкування, то в врешті решт навіть найелементарніші слова починають поступово забуватися та ховатися в найвіддаленіші куточки нашої пам’яті.

Щоб не розгубити весь словниковий запас, а навпаки поповнювати його, спробуйте використовувати ось такі додатки для мобільних пристроїв:

Додаток 1: PowerVocab: Vocab Word Game

Випробовуйте свої знання з  PowerVocab: Vocab Word Game! Перевіряйте себе, обираючи відповідне значення слова. Якщо ви допустили помилку, додаток вкаже вам на неї і покаже правильний варіант. Кожний раз, коли ви виконуєте завдання у розділі Word Challenges, ви не лише перевіряєте своє розуміння вокабуляру, а й розблоковуєте ще більше нових слів, якщо даєте вірну відповідь. Також ви можете обрати розділ Review, якщо хочете повторити слова, в яких помилились. Вам  відкриються сторінки з цими словами, де ви зможете перевірити їх вимову, визначення, а також ряд речень з правильним використанням слів. Перейдіть у розділ Learn Words і додаток видасть вам випадкове слово. Ви можете вибрати або перевірити визначення даного слова або перейти до наступного, аж поки вам не трапиться незнайоме слово.

Додаток 2: Test Your English Vocabulary

Замість того, щоб вчити просто будь-які слова, додаток Test Your English Vocabulary пропонує вивчення слів, які з’являються на тестах. Натисніть на функцію Word By Meaning чи Meaning by Word, і ви побачите список тестів, наприклад TOEIC, TOEFL, SAT та інші. Виберіть будь-який з цих тестів, щоб переглянути відповідний набір слів. Test Your English Vocabulary також показує вам список варіантів до конкретного слова, тож натиснувши на неправильну відповідь, вона замиготить червоним кольором, в той час як правильна світитиметься зеленим.

 Додаток 3: Words, words, words!

Цей додаток пропонує велике розмаїття слів. Щоб дізнатися більше, натисніть функцію Learn і на екрані з’явиться  випадкове слово з його визначенням. Якщо ви не знаєте як вимовляти слово, натисніть на значок «рупор» і почуєте його правильну вимову. Якщо ви вже втомилися від вивчення нових слів і хочете закріпити пройдений матеріал, натисніть опцію Quiz і виберіть підходящий тип опитування, де ви зможете з’єднувати слово з визначенням або навпаки. Після завершення тесту, ви зможете побачити свій прогрес, а також скільки часу вам знадобилося, щоб закінчити його. Також варто скористатися розділом Game, в якому подані зашифровані слова та визначення до них. Тут ви матимете можливість перевірити не тільки знання слів, а й як добре ви пам’ятаєте їх написання.

Додаток Words, words, words!  встановлюється для початківців за замовчуванням, але ви також можете змінити рівень з легкого на середній чи важкий. Крім того, усі тести складаються з 5 питань, кількість яких можна збільшувати до 20.

Бажаємо успіхів та запрошуємо ділитися досвідом використання мобільних додатків у коментарях нижче!