english-sitcom

Навіщо переглядати ситуаційні комедії?

“Ситуаційні комедії? Що це?” — скажете ви. Відповідь дуже проста — це жанр серіалів, у якому зображене повсякденне життя головних героїв. Такий тип телепрограм варто дивитися тому що:

  • Ситкоми мають більш реалістичний контекст вживання мови, ніж просто підручники з англійської.
  • Англійську мову, яку ви чуєте в комедіях, вживають і в повсякденні.
  • Ви поліпшите свої навички слухання, адже матимете можливість почути різні акценти.
  • Ви почнете вивчати культурні контексти, які допоможуть вам відчути зв’язок з мовою та країною.
  • Ви, нарешті, наблизитеся до розуміння різних видів гумору.
  • Постійне повторення слів і виразів в комедіях, допоможе вам краще та швидше їх сприймати та розуміти.
  • Серіали більш передбачувані, іншими словами, ви можете без жодних зусиль здогадатися подальший розвиток подій, таким чином вам стане легше розуміти і слідувати за сюжетом.

Ситкоми для вивченння та вдосконалення англійської

Друзі/Friends (1994-2004).

У головних ролях: Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Метью Перрі, Метт Ле Блан і Ліза Кудроу.

Друзі — це відмінний ситком для вивчення англійської мови. По-перше, серіал насичений гумором та жартами, які ви з легкістю зрозумієте навіть не володіючи англійською досконало. Герої шоу спілкуються розмовною мовою, яка, безперечно, знадобиться і вам для спілкування з вашими друзями. Швидкість діалогів набагато повільніша, а мовлення чіткіше, ніж у більшості інших комедій, що також є неабиякою перевагою.

Як я познайомився з вашою мамою/How I met your mother (2005 — 2014).

У ролях: Ніл Патрік Харріс, Джош Реднор, Джейсон Сігел, Елісон Ханніган і Кобі Смолдерс.

Цей ситком має досить захоплюючий сюжет, який на початку здається дещо заплутаним та незрозумілим, але як тільки ви звикнете до стилю серіалу, вам буде неможливо відірватись від перегляду.  Головний герой (Тед) протягом всієї серії пояснює, що відбувається, таким чином легше зрозуміти хід подій, навіть, якщо ви не носій мови. Це розважальне шоу містить безліч жартівливих ситуацій, які трапляються в житті головного героя та оточуючих його людей. Також в даному ситкомі чудово передається американська культура романтичних стосунків. Тож ви неодмінно закохаєтесь в цю комедію,  і перегляд англійською більше не здаватиметься чимось нереальним.

Теорія великого вибуху/The Big Bang Theory (2011 — теперішній час).

У ролях: Джонні Галакі, Джим Парсонс, Кейлі Куоко, Саймон Хелберг, Кунал Найар

Якщо ви ще не бачили цей неймовірний сучачний серіал, то ви багато пропустили. Він ідеально підходить для вивчення англійської мови. Переглянувши одну серію, з’являється бажання дивитися все більше, більше і більше. У цьому ситкомі спостерігається значне вживання сленгу, значення якого ви зрозумієте без проблем. А якщо ви ще й цікавитесь наукою, то зможете дізнатися багато нової лексики, пов’язаної з цією темою. Так як події розгоратаються біля університетського містечка, ви також матимете уявлення того, як проходить навчальний процес у американському коледжі.